Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:28

​Hedh poshtë kritikat

Los Anxhelos | 13/06/2018 18:29

Këngëtarja 27-vjeçare u kritikua ashpër për gjurmët me avull, me Hayley Kiyoko - i cili është i hapur për seksualitetin e saj dhe ka pseudonimin 'Jezusi lezbike' - duke e quajtur atë "tingull të shurdhër", pasi tekstet përfshijnë referenca për puthjet e grave të dehura.

"Kjo këngë ka të bëjë me çlirimin, lirinë dhe fuqizimin dhe kremtimin e kujt jeni. Mendoj se narracioni po zhvendoset tashmë. Nuk ka asnjë mënyrë për të dalë", ka thënë Rita Ora.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress