Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 11.12.2019 04:53

​Gili lanson këngën ‘Fustani’

Prishtinë | 11/07/2019 14:19

Këngëtarja e njohur kosovare, Gili ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ajo ka publikuar këngën me titull ‘Fustani’ të cilës i ka realizuar edhe videoklipin.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa teksti nga Florent Boshnjaku.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress