Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 26.04.2019 02:52

​Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun me të brendshme (Foto)

New York | 13/09/2018 15:05

Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.

23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress