Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 11:41

​Georgina Rodriguez relaksohet para nisjes për në shtëpi (Foto)

Madrid | 13/09/2017 19:46

E dashura shtatzënë e Ronaldos, Georgina Rodriguez, është parë e veshur në rroba me ngjyrë të zezë, ndërsa drejtohet për në shtëpi nga Ibiza me të birin e Cristiano Rolandos.

Ajo ka konfirmuar se pret një fëmijë me yllin portugez, i cili do të jetë fëmija i katërt i Ronaldos.

Georgina është treguar serish e bukur pavarësisht shtatzënisë derisa lëshon Ibiza së bashku me djalin e futbollistit portugez Cristiano Junior (7), transmeton KosovaPress. 

Zeshkania e bukur (22) ka treguar stomakun e saj të fryrë, e veshur në fustan të zi, derisa relaksohet me të birin e Ronaldos në aeroportin e Ibiza, para nisjes për në shtëpi.

Ndryshe, Georgina dhe Cristiano filluan lidhjen e tyre  vitin e kaluar. 


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress