Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:51

​​Gazetarja bukuroshe është viktima e fundit e hakerëve, i publikohen foto intime

| 10/03/2018 23:25

Gazetarja amerikane e sportit është viktima e fundit e hakerëve, të cilët pasi i morën fotot e saj private, i postuan ato në internet.

Në fotot e publikuara të gazetares Taylor Mathis, ajo është krejtësisht e zhveshur, kurse mediat shkruajnë se hakerët kanë gjetur edhe videot intime të saj, por që nuk janë publikuar.

Mathis është gazetare sportive, e cila është bërë një yll në rrjetet shoqërore, që kryesisht ndjek NBA-në dhe MLB-në./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress