Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:29

​Gati për palestër (Foto)

Los Anxhelos | 13/06/2018 14:48

Ylli i Keeping Up With The Kardashian po formulon një plan se si të humbasë kilogramët e shtatzënisë në një mënyrë të shëndetshme.

Dy muaj pas lindjes së vajzës True Thompson, ajo ka vendosur të ndajë disa nga këshillat e saj pikërisht përpara sezonit të verës.

“Ndihem kaq mirë që jam rikthyer në palestër me trajnerin tim. Jam shumë e motivuar të kthehem përsëri tek trupi im dhe ndihem e fortë çdo ditë e më shumë. Trajneri im Joe do të më ndihmojë të përgatisim për ju strategji të reja për të humbur në peshë dhe për të mbajtur trupin në formë”, shkruan Kardashian në Instagram.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress