Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 02:56

​Fundet e verës

| 19/04/2017 15:27

Emërues i përbashkët: lehtësi dhe feminilitet. Fundet për verën 2017 janë gati.

Protagoniste të tyre janë stampimet, ashtu si dhe ngjyrat që variojnë nga tonalitetet pastel tek ato më intenset. Nuk mungojnë as fundet pas trupit, të gjatë e veçanërisht elegantë.

Por mund të jenë dhe të shkurtër, xhins apo pambuk, për tu kombinuar edhe me një palë atlete. Shfletoni galerinë e modeleve!


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress