Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 07:58

​Fotografia që hutoi edhe Google: A e dini se çfarë ka në të?

Londër | 08/11/2018 15:40

Çfarë mendoni se cila kafshë është në këtë pamje jashtëzakonisht interesante?

Nëse keni menduar se bëhet fjalë për një korb apo sorrë, e keni gabim.

Është në të vërtetë një mace. Shikoni pak më mirë dhe do të kuptoni se ajo që duket si një sqep i shputës është në të vërtetë mace e zezë e ulur në dysheme duke shikuar në kamerë, transmeton KosovaPress.

Është interesante që fotografia arriti të ngatërrojë edhe Google, i cili në foto "njohu" jo vetëm korbin e zakonshëm, por edhe korbin amerikan.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress