Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:23

​Foto komike se si njerëzit e përballojnë vapën

| 12/08/2019 12:37

Muaji korrik dhe gjysma e gushtit kanë qenë shumë të nxehtë dhe njerëzit kanë gjetur mënyrë nga më të ndryshme për ta përballuar.

Në disa raste i nxehti ka shkaktuar edhe dëme, siç janë shkrirja e shkallëve.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress