Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:50

​Flokët më të gjata në botë, kërkon të thyejë rekordin

Lima | 11/06/2019 17:49

Një vajzë 24-vjeçare, e cila për shkak të flokëve të saj të gjata quhet shpresa peruane flokartë, shpreson të thyejë rekordin botëror për flokët më të gjata.

Flokët e saj janë të gjata hiq më pak se 1.7 metra, transmeton KosovaPress.

Neomi Elizabeth shpreson se do të jetë e mjaftueshme për të fituar titullin dhe të hyjë në Librin e Rekordeve Guinness.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress