Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:05

​Festime si të Hayley

| 02/01/2018 16:49

Karriera e saj është gjithnjë në rritje në industrinë e modës, dhe Hayley Hasselhoff, e bija e David, ylli të Baywatch tregon format e saj në një sërë fotosh në Instagram gjatë pushimeve në Bali të Indonezisë.

Modelja 25-vjeçare pozon me një palë trupore të zeza në plazh gjatë pushimeve të saj tropikale.


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress