Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:43

​Era prezanton “sigurinë” e saj

Prishtinë | 19/04/2017 20:54

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, e cila ka krijuar imazhin e saj muzikor në mbarë botën, çdo ditë e më shumë po duket më e bukur.

Era në një foto të postuar në rrjetet sociale, duket shumë “hapy”, ndërsa ka sjellë edhe një shishe kozmetike për dizajnimin e thonjve, për të cilën shkruan se është “shishja për siguri profesionale”.

Era edhe pse e lindur dhe e rritur në Kosovë, ka depërtuar fuqishëm në skenën e muzikës botërore, duke u bërë njëra nga këngëtarët shqiptare më të palyera, transmeton KosovaPerss. 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress