Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:07

​Era Istrefi bëhet bionde

Prishtinë | 11/01/2019 11:32

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është kthyer ‘aty’ ku e kemi njohur për herë të parë.

Ajo është bërë sërish bionde dhe si e tillë ka marrë komente pozitive nga adhuruesit e saj.

Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë.

Era istrefi është këngëtarja kosovare e cila depërtoi edhe në tregun ndërkombëtar.

Vëmendje të madhe mori në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, e cila u paraqit me këngën “Live it Up”, në duet me Nicky Jam dhe Ëill Smith./KosovaPress/


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress