Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:20

​Ende beqare

Los Anxhelos | 09/08/2018 20:10

Duket se Iggy Azalea dhe DeAndre Hopkins nuk janë së bashku.

Pas shkrimeve në media se çifti është së bashku, të dy ata kanë qartësuar përmes Twitter se janë beqar.

"Jam single," kishte shkruar Azalea. Më vonë ajo shtoi se "ka ardhur në konkludim se do të jetë beqare përgjithmonë”.

“S’kam asgjë kundër kësaj. Tash e kam rutinën time. Shikoj filmat vetë në tush është bukur," është shprehur ajo.

Azalea më herët ishte në lidhje me basketbollistin Nick Young, por më vonë ata u ndan pasi këngëtarja e zuri në flagrancë duke e tradhtuar.

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress