Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.10.2018 05:21

​Emily pret vitin e ri pothuajse nudo (Foto)

Los Anxhelos | 03/01/2018 13:21

​ Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar.

Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brendshme në sirtar dhe doli në një fustan transparent.

Emily Ratajkowski ka pritur Vitin e Ri me miqtë e saj në Nju Jork dhe në Instagram postoi disa nga fotot e bëra, transmeton KosovaPress.

Ajo ka veshur një fustan që lë shumë pak imagjinatë për fansat.


 

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress