Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 22.05.2019 09:54

​Elvana Gjata dhe Lyrical Son me projekt të përbashkët, së shpejti kënga e re

Prishtinë | 15/03/2019 08:34

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është duke vazhduar me punën rreth projekteve të reja muzikore.

Pas vetëm një muaji kur publikoi këngën ‘ Tavolina e mërzisë’, këngëtarja Gjata së shpejti do të publikojë edhe një tjetër projekt.

Bëhet fjalë për këngën ‘Pa dashuri’  e cila është në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Vet këngëtarja ka ndarë me fansat një pjesë të shkurtër nga videoklipi i kësaj kënge./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress