Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:34

​​E keqtrajtuan seksualisht deri në moshën 14-vjeçare

Los Anxhelos | 11/01/2018 18:31

Aktorja amerikane Bella Thorne për herë të parë ka zbuluar, se kur ishte ende si një fëmijë kishte qenë viktimë e dhunës seksuale.

“Unë jam keqtrajtuar fizikisht dhe seksualisht, derisa nuk kam mbushur 14-vjeç dhe derisa nuk kam marrë guxim të qëndroj zgjuar gjithë mbrëmjen, duke pritur të paraqitet dikush për të më shfrytëzuar serish”, ka shkruar aktorja 20-vjeçare.

Ylli i Disney nuk ka përmendur emra, por në Twitter ka shkruar: "Asnjëherë nuk e kam ditur se çfarë është në rregull dhe çfarë e gabuar derisa jam rritur. Nuk e kam ditur se personi që hyn në dhomën time të fjetjes është njeri i keq”, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress