Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.06.2018 05:24

​Duket si një milion dollar (Foto)

Los Anxhelos | 12/10/2017 20:04

Për më shumë se tri dekada është në shou biznes.

Karmen Elektra (45) vazhdon të jetë ende atraktive dhe të “tronditë” fansat me bukurinë e saj, transmeton KosovaPress.

Për shkak të dekoltesë së bujshme, ajo ishte në qendër të vëmendjes në ndarjen e shpërblimeve të filmave "CineFashion" në Los Anxhelos.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress