Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 07:01

​Dua Lipa publikon klipin “No Lie” (Video)

Prishtinë | 11/01/2017 11:36

Sean Paul dhe Dua Lipa tashmë kanë publikuar klipin e këngës “No Lie”, këngë kjo e cila kishte të publikuar audion gjatë muajit nëntor.

Deri tani ky edhe është bashkëpunimi i fundit i Duas, njofton KosovaPress.

Klipi i këngës “No Lie” të ngjason me një botë imagjinare dhe si çdoherë Dua Lipa me stilin e saj të vecantë dhe të mrekullueshëm, për më shumë shikoni klipin më poshtë:


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress