Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:13

​Dua Lipa: Një ëndërr e vërtetë u realizua

| 11/02/2019 11:21

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shprehur tejet e lumtur për dy çmimet e fituara mbrëmë.

‘Një ëndërr e vërtetë u realizua’, është shprehur ajo përmes një postimi në rrjetin social facebook.

Përmes këtij postimi, ajo ka falënderuar të gjithë fansat e saj, duke thënë se është shumë mirënjohëse dhe përulet para tyre në këtë moment.

Dua gjithashtu falënderoi ekipin e saj, të gjithë artistët dhe ata që bashkëpunuan me të, si dhe normalisht familjen e saj për gjithë përkrahjen.

Përndryshe, Dua Lipa ka triumfuar mbrëmjen e kësaj të diele gjatë ceremonisë së çmimeve “Grammy”.

Ajo është shpallur artistja e re më e mirë për vitin 2019, në ceremoninë e mbajtur në Los Angeles.

Po ashtu ajo u vlerësua edhe si kënga më e mirë ritmike, për këngën  “Electricity”./KosovaPress/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress