Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 06:50

​Dua Lipa me turne në Evropë

| 20/03/2017 19:41

​Pas turneut nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këngëtarja Dua Lipa ka paralajmëruar që në fillim të muajit prill do të fillojë një turne nëpër Evropë.

Ajo në facebook ka bërë publike vendet që do të këndojë, ku do ta nisë me Mialon dhe përfundon në Londër./KosovaPress/


 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress