Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 07:54

​DisneyLand një tmerr për Christina Jordan (Foto)

| 11/01/2017 17:47

Për shumë njerëz një udhëtim në ‘’DisneyLand” është një ëndërr. Por për Christina Jordan ky udhëtim ishte një tmerr.

Jordan është një nënë e tre fëmijëve që vendosën të shkonin dhe vizitonin “DisneyLand”, shkruan “People”. Ajo priti shumë orë për të shijuar një lojë por kur i erdhi radha nuk mundi ta shijonte sepse ishte shumë e shëndoshë, transmeton KosovaPress.

Jordan thotë që ai ishte momenti më i keq i jetës së saj ku edhe vendosi që të ndryshojë. Ajo tani ka humbur gjysmën e peshës që ajo kishte, ku më poshtë mund t’i shikoni disa foto të saj.


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress