Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 12:16

​Demi tregon “anën” e fortë (FOTO)

| 12/11/2017 20:50

Ajo i di “armët” e forta që ka dhe nuk ngurron që t’i përdorë sa herë i duhet për të qenë në qendër të vëmendjes.

Dhe Demi Rose ja doli mbanë sërish që të ishte në “shënjestrën” e aparatëve.

Modelja britanike u fotografua me një dekolte më shumë se transparente në daljen e fundit këtë fundjavë në Londër.


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress