Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 04:58

​Çmendet Bella, pozon lakuriq prapa skenës (Foto)

Los Anxhelos | 03/01/2018 13:38

Se Bella Thorne dëshiron të paraqitet lakuriq është një fakt i mirënjohur. Ajo e bëri këtë gjatë xhirimeve të sezonit të ri të serisë "Famouse in Love".

Mbërthyer në vend, duke lënë vetëm hapësirë për imagjinatë, ajo kishte disa rrathë, unaza dhe një orë të madhe në dorë. Përveç kësaj, vetëm pirsing në hundë dhe buzëkuq të ndritshme në buzët. Komenti që ajo vendosi në një imazh të rrjetit social, ishte: “Kjo ishte kënaqësi”.

Ish-ylli i Disney në seri luan studenten Paige Townsen, dhe roli i saj tani i ka sjellë popullaritet të madh.

Ndryshe, aktorja e bukur është aktualisht në lidhje me reperin Mod Sun.

 

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress