Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 10:13

​Cila është fotografia e ditës së sotme për Edi Ramën? (Foto)

| 17/02/2017 16:15

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama në përvjetorin e nëntë të pavarësisë së Republikës së Kosovës, ka ardhur në Prishtinë që të festojë bashkë me shqipatarëte osovës.

Jemi mësuar të shohim se si kryeministri Rama në faqen e tij në rrjetin social Facebook, publikon një fotografi në ditë dhe e quan “Fotografia e ditës”. Këtë herë ai kishte vendosur të publikoj një fotografi shumë të veçantë, njofton KosovaPress.

Kampionia botërore në xhudo, Majlinda Kelmendi ishte protagonistja e kësaj fotografie, pamje kjo e cila tregon që kryeministri dhe kampionia po e shijonin shoqërinë me njëri tjetrin.

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress