Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 20.01.2020 11:29

​Çifti i famshëm fsheh nga publiku lindjen e fëmijës

Los Anxhelos | 06/10/2019 14:45

Një nga çiftet më të famshëm në botë, Blake dhe Ryan shpesh arrijnë të mbajnë sekret jetën private.

Aktorët Blake Lively dhe Ryan Reynolds patën sukses pothuajse të pamundur.

Mediat amerikane raportojnë se aktorja lindi fëmijën e tyre të tretë dy muaj më parë dhe ishin fshehur nga publiku me shumë sukses gjatë gjithë kohës.

Shtatzënia e tretë e aktores u shfaq në dritë vetëm kur ajo ishte në shtatzëni të përparuar. Në maj, 31-vjeçarja Blake dhe 42-vjeçari Ryan u shfaqën në premierën e 'Pokemon: Detective Pikacku ’, dhe veshja e saj e ngushtë e verdhë vuri në pah  barkun e saj shtatzënë.

Çifti tashmë ka dy vajza - James katër vjeçare dhe Inez dy vjeçare, dhe këtë vit ata festuan përvjetorin e tyre të shtatë të martesës.

Tash për tash nuk dihet gjinia e fëmijës së tretë të Blake, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress