Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:05

​Chris Brown dhe Rihanna sërish bashkë?

| 12/02/2018 15:17

Dikur të dashuruar, sot nuk kanë asnjë komunikim me njëri- tjetrin.

Bëhet fjalë për Chris Brown dhe Rihannën, të cilët i dhanë fund lidhjes së tyre disa vite më parë, pasi reperi ushtroi dhunë fizike mbi këngëtaren e famshme, e cila tashmë është në një lidhje me sheikun Hasaan Jameel.

Por duket se Chris kërkon të rikthejë “miqësinë” më këngëtaren, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Twitter, ku fton disa nga kolegët e tij, përfshirë Rihannën, në një turne ku të jenë të gjithë së bashku.

Pjesë e listës së të ftuarve të Chris, janë edhe Beyonce e Bruno Mars.

Në postimin e tij reperi shkruan: “Po mendoja për një turne botëror të çmendur me Beyonce, Rihanna, Bruno Mars dhe Chris Brown. 2 me 2. Dhe nëse ju vendosni ta bëni pa mua, me jepni 10%-in tim”.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress