Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:28

​Çfarë ka ndodhur me flokët e Michelle Keegan ? (Foto)

| 11/01/2017 16:28

Aktorja 29 vjeçare Michelle Keegan gjithmonë përkujdeset për pamjen e saj. Ajo mahnit të gjithë me bukurin e saj dhe stilin e saj.

Por aktorja ishte e detyruar të shkoi me një emision ku nuk duhet të kishte fare grim apo t’i kishte flokët e rregulluara shkruan “DailyMail”. Ajo u shfaq në emision ku edhe pa grim dukej shumë e bukur por flokët e saj nuk ishin në gjendje shumë të mirë, transmeton KosovaPress.

Aktorja duke qeshur e pranoi që nuk i kishte krehur flokët për 2 ditë dhe që të gjithë miqtë e saj i thonin që ju dukeshin si në stilin “dreadlocks”.


Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress