Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 01:01

​Cardi B u nda nga Offset për shkak të seksit në treshe?

Los Anxhelos | 06/12/2018 13:30

Këngëtarja e njohur së fundi i ka dhënë fund lidhjes së saj me reperin Offset, por tash kanë rrjedhë në shesh informacione të reja mbi shkakun e ndarjes së tyre.

Mesazhet e rrjedhura të tekstit tregojnë se reperi Migos organizon seksi seksi me gratë e tjera ditë përpara se ajo të lindte '

Mesazhet e sapo zbuluara tregojnë se Offset kishte organizuar sekse në treshe me dy femra në qershor, pak para se Cardi B të lindë vajzën e tyre, transmeton KosovaPress.

Në një tekst të reperit ai është parë duke i kërkuar një gruaje, Summer Bunni, për të rregulluar një natë me të dhe reperes tjetër Cuban Doll.

Tekstet e 28 qershorit u botuan në Instagram nga një grua e tretë, e cila i bëri tag Cardi B në screenshot. Një imazh i dytë tregoi Summer Bunni në një limo, duke u parë përmes Facetime me Offset.


Ndërsa nuk mund të jetë e sigurt se Cardi ka parë mesazhet, ose nëse ato janë të vërteta, ekzistenca e tyre u bë publike para se ajo dhe Offset të ndahen të martën.

Ata ishin në lidhje që nga shtatori 2017 dhe një muaj më vonë të po atij viti edhe u martuan.

Cardi B - emri i vërtetë i së cilës është Belcalis Almánzar - është bërë një nga yjet më të mëdha në muzikën e SHBA-së që nga suksesi i vitit të kaluar me këngën Bodak Yellow, e cila prek jetën e saj të mëparshme si vallëzuese e klubeve të natës.

E lindur në Bronx, ajo është reperja e parë femër që ka pasur këngë të shumta në toplistën e Billboard-it. Ajo së pari u paraqit në publik në shoun e realitetit Love & Hip Hop: New York, të cilit iu bashkua në vitin 2015.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress