Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:56

​Cardi B ndahet nga Offset

Los Anxhelos | 05/12/2018 20:16

Këngëtarja 26-vjeçare ka shpjeguar se i ka dhënë fund lidhjes me reperin Migos, por janë ende miq dhe partnerë të mirë në biznes.

Cardi ndau një video në Instagram me titull "Ja ku po shkojmë ... paqe dhe dashuri".

"Ne jemi me të vërtetë miq dhe partnerë të mirë biznesi. Flas me të dhe kemi shumë dashuri për njëri-tjetrin, por gjërat nuk shkuan mirë mes nesh për një kohë të gjatë.  Nuk është faji i askujt, por mendoj se ne jemi rritur vetëm nga dashuria, por nuk jemi më së bashku", tha ajo, transmeton KosovaPress.

Offset nuk ka bërë ende një deklaratë për ndarjen me Cardi.


Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress