Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:24

​Bim Bimma dhe Buta publikojnë këngën ‘Pare’

Prishtinë | 09/09/2019 09:42

Dy rep artistët kosovarë Bim Bimma dhe Buta, kanë realizuar një bashkëpunim, ku edhe kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga titullohet ‘Pare’ , ndërsa vjen pa videoklip.

Muzika e këngës është realizuar  nga Cla$$ic, ndërsa miksimi nga Faton Dulaku.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress