Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.04.2018 11:11

​Bebe Rexha vjen me “Reflektim”

Prishtinë | 19/04/2017 19:33

Këngëtarja e bukur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, kë shpërndarë një foto të quajtur “Reflektim”, të realizuar në mënyrë artistike para pasqyrës.

Fotoja e saj është vërshuar nga komentet me vlerësime të mira dhe pëlqimet e shumta te fansave të saj bë Facebook.

Bebja me origjinë nga Shqipëria, është një këngëtare shqiptare që po prek majat e muzikës botërore, ndërsa në asnjë rast, ajo nuk e ka fshehur prejardhjen e saj nga Shqipëria, me çka ajo është krenuar çdoherë, transmeton KosovaPerss.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress