Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:24

​Asgjë nga dasma? Lopez ka plane tjera

Los Anxhelos | 14/04/2019 21:08

Jo shumë kohë pas vendimit për martesë, filluan të qarkullojnë storiet se Alex Rodriguez ishte një marrëdhënie me dy femra.

Kohët e fundit, Jennifer Lopez publikoi një foto me unazën që i kishte dhuruar Alex.

Të gjithë filluan të pyesin se kur do të bëhej dasma. Megjithatë, në një intervistë, këngëtarja tha se nuk janë duke planifikuar ende asgjë.


"Kam disa projekte të mëdha të biznesit që duhet t’i përfundoj deri në fund të vitit, kështu që me të vërtetë nuk e di se çfarë do të ndodhë dhe nëse duam ta shtyjmë martesën apo të presim”, tha Lopez.

Shumë thonë se aferat e Alex, në fakt, janë arsyeja për shtyrjen e dasmës, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress