Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 22.10.2019 07:34

​Ardian Bujupi sjell albumin ‘Rahat’

Prishtinë | 06/09/2019 10:12

Këngëtari Ardian Bujupi, ka publikuar albumin e tij më të ri muzikor me titull ‘Rahat’.

Këtë album të artitit shqiptar mund ta dëgjojnë vetëm ata të cilët kanë qasje në platformën Spotify.

Për këngëtarin Bujupi, kjo verë ka qenë e sukesheme në karrierë. Ai ka mbajtur shumë koncerte dhe ka realizuar projekte të reja muzikore.

Kënga e  fundit e Bujupi është ‘Casino’ të cilën e pati sjellë me videoklip./KosovaPress/

              

                                                                                                                                                                  
Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress