Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 23.03.2019 04:26

​Anulon turnetë muzikore

Los Anxhelos | 09/08/2018 19:59

Demi Lovato vazhdon rrugën e saj të rikuperimit pas varësisë me narkotik.

Vetëm disa ditë pasi këngëtarja është vendosur në rehabilitim, zëdhënësi i saj konfirmoi për anulimin e një sërë turneve të planifikuara.

Koncerti i paraparë për muajin e ardhshëm në Meksikë, si dhe koncertet në nëntor në Kili, Argjentinë dhe Brazil po ashtu janë anuluar, transmeton KosovaPress.

Lajmi vjen vetëm pak kohë pasi Lovato theu heshtjen e saj në Instagram, gati javë pasi u raportua për probleme me mbidozë.

“Ekipi i Demit shpreson se ajo do të përfundojë datat e koncertit, por rikuperimi i saj është në radhë të parë”, tha një burim për E! News.

  

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress