Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:51

​​Angelina relaksohet në shopping (Foto)

Los Anxhelos | 12/03/2018 19:51

Angleina Jolie është shfaqur e relaksuar derisa ajo dhe dy vajzat e saj kishin dalë për blerje në Los Anxhelos.

Nëna e gjashtë fëmijëve është parë me dy nga tri vajzat e saj - Vivienne dhe Zahara.

Ylli i Tomb Raider ka marrë rolin e regjisores dhe humanitares, pas ndarjes nga Brad Pitt në shtator të vitit 2016.

Në intervistën e fundit, Angelina tha se ajo ka gjetur “kënaqësinë reale”, pasi ajo shumë rrallë merret me vete.

“Unë nuk pushoj. Zemërohem kur njerëzit më thonë të pushoj. Mendoj se shumica e nënave nuk pushojnë në realitet. Disi ne gjejmë kënaqësi reale në këtë”, u shpreh Jolie, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress