Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:07

​​Amber Rose s'le asgjë për t'u imagjinuar (Foto)

Florida | 18/01/2015 10:59

Ajo, nuk e ka problem që më të mbuloj figurat e saj trupore. Të shtunën ajo ka postuar disa fotografi në rrjetin social instagram, e cila s'le asgjë për t'u imagjinuar teksa shihet duke pozuar në ballkon.

Në këto foto, shihet se bikinit e saj mezi i kanë mbrojtur modestinë.

Amber gjithashtu ka veshur një palë sandale të zeza me disa xhevahir dhe me taka të larta. Rreth belit dhe qafës ajo ka të vendosur një zinxhir të arit dhe ka të vendosur edhe syze dielli në formë të syve të maces.

Këto foto 31 vjeçarja i ka realizuar në ballkonin e saj në Majami – Florida./KosovaPress/

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress