Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 09:08

​Aktori i njohur bëhet baba në moshën 57-vjeçare

Londër | 11/01/2018 16:29

Aktori britanik Hugh Grant dhe producentja e televizionit Ana Eberstein presin foshnje.

Ata kanë arritur të kalojnë problemet nga e kaluara dhe së fundit janë paraqitur së bashku në ndarjen e shpërblimeve në Los Anxhelos, ku konfirmuan se kanë ripërtërirë romancën, transmeton KosovaPress.

Hugh po ashtu ka një djalë dhe vajzë nga lidhja me Tinlan Hong.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress