Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.06.2019 02:17

​Aktori i famshëm lidhet me këngëtaren që është fiks si ish-gruaja e tij (Foto)

| 11/10/2018 10:45

Channing Tatum po del me këngëtaren Jessie J, pas ndarjes nga gruaja e tij Jenna Dewan.

Aktori 38-vjeçar, sipas “Us Weekly”, ka disa muaj që frekuentohet me 30-vjeçaren, e cila ngjan shumë në fakt me ish-bashkëshorten e tij.

Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë një vajzë të quajtur Everly, 5 vjeç. Channing u takua me Jenna në sheshxhirimin e filmit “Step Up”, në 2006 e u martuan pas tre vjetësh në një ceremoni idilike në Malibu.
Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress