Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 13.12.2017 06:17

​Afera me Rihanna, zbulohet sekreti i biznesmenit arab (Foto)

Londër | 11/08/2017 13:43

Rihanna ka kohë që është duke u komentuar për aferën e saj me biznesmenin arab Hassan Jameel.

Gazeta britanike “The Sun” shkruan se  biznesmeni arab ishte i martuar me dikë tjetër përpara se të takohej me këngëtaren.

Nuk është bërë e ditur se si është pritur lajmi nga Rihanna dhe nëse të dy ata do të ndahen.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress