Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 12:07

​A i gjeni dot ndryshimet?

| 10/08/2018 12:58

Mbushi 21 vjeç pinjollja e familjes Kardashian-Jenner dhe në Instagram feston me dhuratën më të ëmbël për të Stormi, e bija që lindi në shkurt.

Tashmë është bërë maxhorene. Dhe ditën e ditëlindjes ia ka kushtuar të bijës. “Të festoj ditëlindjen time me dhuratën më të veçantë. E çfarë ishte jeta para teje, Stormi. Të dua ëngjëlli im i ëmbël”, lexohet në diçiturën e fotos së postuar në Instagram.

Më pas ajo ka bërë një fotomontazh të sajën kur ka qenë e vogël me të ëmën, Kris, dhe a e gjeni ndonjë ndryshim?Temat:
Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress