Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 12:08

​9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim!

| 15/05/2019 15:11

Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve.

Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress