Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 12:07

​10 gjërat e pa imagjinueshme, e të lira, që na lehtësojnë punën në kuzhinë

Prishtinë | 09/08/2018 22:55

Veglat e vogla, të thjeshta që ndihmojnë që puna në kuzhinën tonë të shkojë më mirë.

Një raft i jashtëm për kapakët e tenxhereve

Kavanoz dhe ngjitës për të etiketuar mbetjet e ushqimeve


Enët e plastikës për konservim


Kavanoza


Një mbajtëse për enët jashtë kuzhinës


Një enë ekstra për lugët e gatimit


Brusha rezervë për larjen e enëve


Brushë për largimin e grimcave të vogla


Një rende


Një copëz gome që shërben për prerësen e bukës, mishit, apo perimeve. /KosovaPress/


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress