Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:39

Zyrtarë të Telekomit intervistohen nga komisioni hetimor parlamentar

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Anton Berishën, ish-kryetar i Bordit të ART-së, Abdullah Havollin, inxhinier në Telekom dhe Arben Halilin, shef i Kontabilitetit në Departamentin e Financave.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara