Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:37

Zyra e kryeministrit dhe UP nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Mbahet ceremonia e nënshkrimit të Memorandumit të Bashkëpunimit mes Zyrës së Kryeministrit dhe Universiteti i Prishtinës - Parlamenti Studentor, për nder të 12 Gushtit “Ditës Botërore të Rinisë”, ku, nënshkruhet marrëveshje bashkëpunimi, lidhur me nevojat e studentëve dhe aktivitetet e tyre.

Ngjarjet live në të kaluarën