Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:15

Zëvendëskryeministri Limaj takon ish-pjesëtarët e Batalionit Atlantiku (Drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmri Limaj i pret në takim ish-pjesëtarët e Batalionit Atlantiku të UÇK-së.

Ngjarjet live në të kaluarën