Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:10

Zbulimi i pllakës përkujtimore të 4 dëshmorëve të Çirezit e Likoshanit

Bëhet zbulimi i pllakës përkujtimore të katër dëshmorëve të rënë gjatë betejës së Likoshanit dhe Çirezit.Ngjarjet live në të kaluarën