Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:49

VV proteston kundër vizitës së Vuçiqit dhe Dodikut në Tiranë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë po mban një protestë kundër shkuarjes në Shqipëri të presidentit Alksandër Vuçiq dhe kreut të serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik.

Vuçiq dhe Dodik do të marrin pjesë në Samitin e Brdo-Borine që do të mbahet në Tiranë.

 Protesta po zhvillohet para monumentit të “Vëllezërve Frashëri” në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ngjarjet live në të kaluarën