Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:36

VV në konferencë pas përfundimit të votimeve (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje po mban konferencë për media pas përfundimit të procesit zgjedhor në raundin e dytë të zgjedhjeve në 19 komuna.

Lëvizja Vetëvendosje ishte në balotazh në Prishtinë, Podujevë, Prizren, Gjilan dhe Kaçanik./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën