Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 17.09.2019 03:38

VV e LDK në konferencë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i GP të LDK-së Avduallah Hoti dhe ai i VV-së Glauk Konjufca po mbajnë një konferencë për media, para nisjes së seancës së jashtëzakonshme.

Ngjarjet live në të kaluarën